4 delar, 17/1800-tal, tedosa, skålfat, samt 2 st celadonfat, skador
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:32
900 kr
3
800 kr
500 kr
Lör 25 2023
400 kr
Lör 25 2023
400 kr
Lör 25 2023
300 kr
Fre 24 2023
200 kr
Tors 23 2023