84. Matservisdelar, Bavaria
19 tallrikar, diam 24, 5 cm, 12 st djupa tallrikar, diam 25 cm, samt uppläggningsfat m.m. Smärre bruksslitage, men enstaka nagg kan förekomma.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:27
- 2600 kr
Lör 25 2023 - 1500 kr
Lör 25 2023 - 2500 kr
Lör 25 2023 - 1400 kr
Mån 20 2023 - 2300 kr
Lör 11 2023 - 1200 kr