28. Julgranspynt, Tyskland
1900-talets första hälft, julgranshängen, bemålat trä. Smärre bruksslitage, men enstaka defekter kan förekomma.
26 november 2023 15:09
Vitrin
700 kr
Sön 26 2023 -
600 kr
Sön 26 2023 -
600 kr
Sön 26 2023 -
500 kr
Sön 26 2023 -
400 kr
Lör 25 2023 -
300 kr
Ons 22 2023 -
200 kr
Tors 09 2023