35. Bordslampa, "B-12", Hans Agne Jakobsson, Markaryd
Färgat glas, samt mässing, höjd 36 cm, smärre bruksslitage, men små nagg i bottenkant. Ojordad elkontakt.
26 november 2023 15:12
1 800 kr
Sön 26 2023 -
1 700 kr
Sön 26 2023 -
1 700 kr
Sön 26 2023 -
1 600 kr
Sön 26 2023 -
1 500 kr
Sön 26 2023 -
1 400 kr
Sön 26 2023 -
1 300 kr
Sön 26 2023 -
1 200 kr
Sön 26 2023 -
1 100 kr
Sön 26 2023 -
600 kr
Tis 14 2023