35. Bordslampa, "B-12", Hans Agne Jakobsson, Markaryd
Färgat glas, samt mässing, höjd 36 cm, smärre bruksslitage, men små nagg i bottenkant. Ojordad elkontakt.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:12
- 51 800 kr
Sön 26 2023 - 11 700 kr
Sön 26 2023 - 51 700 kr
Sön 26 2023 - 11 600 kr
Sön 26 2023 - 51 500 kr
Sön 26 2023 - 11 400 kr
Sön 26 2023 - 51 300 kr
Sön 26 2023 - 11 200 kr
Sön 26 2023 - 41 100 kr
Sön 26 2023 - 1600 kr
Tis 14 2023