4 delar, i form av djur, höjd 8 - 18 cm, smärre bruksslitage, något enstaka mindre nagg kan förekomma.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 17:06
500 kr
Tis 21 2023
3
400 kr
Tis 14 2023
300 kr
Fre 10 2023
300 kr
Fre 10 2023
200 kr