Hamrad koppar med punsad reliefdekor av blommor, signerad och daterad 1922, höjd 35 cm, bra skick.
Objektet avslutas Avslutat rop 26 november 2023 17:00
Värdering 800 kr

  • 0
    600 kr
  • 0
    500 kr
  • 0
    500 kr
  • 0
    200 kr
    Fre 10 2023