241. Vitrinskåp, Engelsk stil, Virserum
Oscar Edv. Ekelunds Snickerifabrik AB Virserum, 1900-tal, 3 utdragslådor, samt ett dörrpar, och dörr med bakomliggande förvaring, överdel med vitrindörrar, 115 x 45 cm, höjd 182 cm, smärre bruksslitage.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 16:17
- 2300 kr
Sön 26 2023 - 1200 kr
Tors 23 2023