Underrede i trä med utskuren dekor. Skiva i glas. 100 x 84 cm, höjd 47 cm, Bruksslitage, mindre repa samt nagg i kant på skivan.
Objektet avslutas Avslutat rop 26 november 2023 16:03
Värdering 800 kr