186. Fickur, IWC Schaffhausen, 14-k guld
Omkring sekelskifte 18/1900-tal, diam. 52 mm, tot. vikt 98 gram, smärre slitage, går vid enklare test
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 16:00
- 78 500 kr
Tors 23 2023 - 58 000 kr
Tors 23 2023 - 78 000 kr
Tors 23 2023 - 57 500 kr
Ons 22 2023 - 77 000 kr
Ons 22 2023 - 66 500 kr
Ons 22 2023 - 56 000 kr
Ons 22 2023 - 55 500 kr
Ons 15 2023 - 45 000 kr
Tis 14 2023 - 35 000 kr
Tis 14 2023