176. Skåp, "Island", Carl Malmsten
Dörrar med skuren dekor med blommor, bemålad av Liselotte Malmsten med pastellfärger, brännmärkt samt signerad, 54 x 35, höjd 177 cm, obetydligt slitage
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:57
Bevakningspris uppnått- 633 000 kr
Sön 26 2023 - 732 000 kr
Sön 26 2023 - 631 000 kr
Sön 26 2023 - 731 000 kr
Sön 26 2023 - 630 000 kr
Sön 26 2023 - 729 000 kr
Sön 26 2023 - 628 000 kr
Sön 26 2023 - 727 000 kr
Sön 26 2023 - 626 000 kr
Sön 26 2023 - 726 000 kr