Dörrar med skuren dekor med blommor, bemålad av Liselotte Malmsten med pastellfärger, brännmärkt samt signerad, 54 x 35, höjd 177 cm, obetydligt slitage
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:57

Bevakningspris uppnått
  • 6
    33 000 kr
  • 7
    32 000 kr
  • 6
    31 000 kr
  • 7
    31 000 kr
  • 6
    30 000 kr
  • 7
    29 000 kr
  • 6
    28 000 kr
  • 7
    27 000 kr
  • 6
    26 000 kr
  • 7
    26 000 kr
Visa alla