2 st, porträtt, signerade, samt daterade 1939, bildmått 48 x 39 cm. Åldersrelaterat bruksslitage, ramar med skador/färgbortfall.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:50

  • 0
    200 kr