149. Bordsfotogenlampa 1900-tal
Skärm i litofani, sekelskifte 18/1900-tal, senare elektrifierad, höjd inkl brännrör 55 cm, smärre bruksslitage.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:48
- 4800 kr
Sön 26 2023 - 1700 kr
Sön 26 2023 - 1600 kr
Tis 21 2023 - 3500 kr
Tis 21 2023 - 1400 kr
Tors 16 2023 - 2300 kr
Tors 16 2023 - 1200 kr
Tors 09 2023