149. Bordsfotogenlampa 1900-tal
Skärm i litofani, sekelskifte 18/1900-tal, senare elektrifierad, höjd inkl brännrör 55 cm, smärre bruksslitage.
26 november 2023 15:48
800 kr
Sön 26 2023 -
700 kr
Sön 26 2023 -
600 kr
Tis 21 2023 -
500 kr
Tis 21 2023 -
400 kr
Tors 16 2023 -
300 kr
Tors 16 2023 -
200 kr
Tors 09 2023