1800-talets slut, valnöt, 6 utdragslådor, 77 x 52 cm, höjd 135 cm, bruksslitage.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:10

  • 4
    1 100 kr
  • 1
    1 000 kr
  • 4
    900 kr
  • 4
    800 kr
  • 1
    800 kr
  • 4
    700 kr
  • 5
    700 kr
  • 4
    600 kr
  • 3
    500 kr
  • 3
    400 kr
    Ons 08 2023
Visa alla