1800-talets första hälft, längd 170 cm, djup 70 cm, sitthöjd 48 cm, senare bemålning, samt klädsel, bruksslitage.
Objektet avslutas Avslutat rop 26 november 2023 15:07
Värdering 1 000 kr

  • 200 kr
    Tis 07 2023