17. Matgrupp, Maurice Burke, Arkana
1960-tal, bord i vitlackerad metall, skiva i bemålat trä, diam, 105 cm, höjd 73, smärre bruksslitage, 4 stolar, stomme i glasfiber, dynor i textil, dynor med fläckar, en dyna saknas, för övrigt smärre bruksslitage. Alla märkta Arkana
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:06
Bevakningspris uppnått- 59 500 kr
Sön 26 2023 - 49 000 kr
Sön 26 2023 - 47 000 kr
Sön 26 2023 - 56 500 kr
Sön 26 2023 - 44 200 kr
Mån 20 2023 - 24 000 kr
Mån 20 2023 - 21 000 kr
Sön 12 2023 - 3900 kr
Sön 12 2023 - 2800 kr
Sön 12 2023 - 3700 kr
Sön 12 2023