1960-tal, bord i vitlackerad metall, skiva i bemålat trä, diam, 105 cm, höjd 73, smärre bruksslitage, 4 stolar, stomme i glasfiber, dynor i textil, dynor med fläckar, en dyna saknas, för övrigt smärre bruksslitage. Alla märkta Arkana
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:06

Bevakningspris uppnått
  • 5
    9 500 kr
  • 4
    9 000 kr
  • 4
    7 000 kr
  • 5
    6 500 kr
  • 4
    4 200 kr
    Mån 20 2023
  • 2
    4 000 kr
    Mån 20 2023
  • 2
    1 000 kr
    Sön 12 2023
  • 3
    900 kr
    Sön 12 2023
  • 2
    800 kr
    Sön 12 2023
  • 3
    700 kr
    Sön 12 2023
Visa alla