Förgylld trä, 18/1900-tal, höjd 32 cm, skador, saknar delar
Objektet avslutas 5 dagar 6 tim 27 oktober 2024 15:22
Värdering 1 000 kr

  • Inga bud att visa

Auktionen startar 27 Oktober klockan 15:00. Lycka till!
Visning mån - tor 11-18, (samt sön 11-17 auktionsdagen) i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.

Varorna hämtas mån-tor 11-18, samt lördag 11-14 efter auktion
Därefter tillkommer lageravgift 50:- / dygn / objekt.