178. Mat-, samt kaffeservisdelar, Ostindia, Rörstrand
12 st tallrikar, diameter 24,5, 12 st djupa mattallrikar, diameter 21 cm, 12 st kaffekoppar med fat, smärre bruksslitage, men enstaka nagg kan förekomma.
02 600 kr
Tis 06 2023 -
02 400 kr
Tis 06 2023 -
02 200 kr
Tis 06 2023 -
02 000 kr
Tis 06 2023 -
01 900 kr
Tis 06 2023 -
01 800 kr
Tis 06 2023 -
01 700 kr
Tis 06 2023 -
01 600 kr
Tis 06 2023 -
01 500 kr
Tis 06 2023 -
01 400 kr
Tis 06 2023
Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!För dig som vill vara med på realtidsauktionen online: inloggningen sker från hemsidan, längst upp i skärmen.
Inloggningen startar 17:30, auktionen startar 18:00. Lycka till!
If you want to bid live: Login in from 17:30, auction start 18:00. Good luck!
Öppettider:
Mån-tor 11-18 (nationaldagen 13-18)
Transport av större föremål utanför Göteborg vänligen kontakta:
Röde Orm Antik Service
För transport till Stockholm, Göteborg, Helsingfors & Köpenhamn.
Tel: 0708-25 38 70
E-post: johan@roasab.se
JH Transport ApS
Tel: +45 43735555
E-post: jh@43735555.dk
www.43735555.dk
Frakt och flytt i väst AB
För transport till Västra Götaland, Halland, Småland eller per förfrågan.
Tel: 0702420 478
E-Post: info@tjanstivast.se