22. Änglaorkester, Tyskland
1900-talets första hälft, bemålat trä, 14 änglar, samt flygel. Smärre bruksslitage, men någon ängel med lagad vinge.
26 november 2023 15:07
Vitrin
800 kr
Sön 26 2023 -
700 kr
Sön 26 2023 -
600 kr
Sön 26 2023 -
600 kr
Sön 26 2023 -
400 kr
Ons 22 2023 -
300 kr
Tors 09 2023 -
200 kr
Ons 08 2023