20. Soffa, Gustaviansk
1800-talets första hälft, längd 170 cm, djup 70 cm, sitthöjd 48 cm, senare bemålning, samt klädsel, bruksslitage.
26 november 2023 15:07
200 kr
Tis 07 2023