70. Skåp, Allmoge
1800-talets första hälft, 2-delat, 2 utdragslådor, ett dörrpar med bakomliggande förvaring. 123 x 50 cm, höjd 200 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.
700 kr
Tis 02 2023 -
600 kr
Tis 02 2023 -
500 kr
Sön 30 2023 -
400 kr
Lör 29 2023 -
300 kr
Tors 20 2023 -
200 kr
Mån 17 2023
Mån -tor 11- 18, i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.På det klubbade beloppet tillkommer inropsprovision om 20 % inkl.moms samt slagavgift 50 kronor per auktionspost.
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se