59. Kaffeservis, silver, 1940-tal
Kaffekanna, sockerskål, samt gräddkanna, silver. Stämplat K.A, höjd kaffekanna 21 cm, bruksslitage. Tot.vikt 835 gram.
3 000 kr
Tis 02 2023 -
2 800 kr
Tis 02 2023 -
2 600 kr
Tis 02 2023 -
2 400 kr
Tis 02 2023 -
2 200 kr
Ons 26 2023 -
2 000 kr
Ons 26 2023 -
1 100 kr
Ons 26 2023 -
1 000 kr
Ons 26 2023 -
600 kr
Ons 26 2023 -
500 kr
Ons 26 2023
Mån -tor 11- 18, i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.På det klubbade beloppet tillkommer inropsprovision om 20 % inkl.moms samt slagavgift 50 kronor per auktionspost.
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se