22. Änglaorkester, Tyskland
1900-talets första hälft, bemålat trä, 14 änglar, samt flygel. Smärre bruksslitage, men någon ängel med lagad vinge.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:07 Vitrin
- 5800 kr
Sön 26 2023 - 4700 kr
Sön 26 2023 - 3600 kr
Sön 26 2023 - 4600 kr
Sön 26 2023 - 3400 kr
Ons 22 2023 - 2300 kr
Tors 09 2023 - 1200 kr
Ons 08 2023